275 F 600 mantar bariyer

275 F 600 mantar bariyer

Yol kenarlarında kullanıldığını görebildiğimiz ve araç parkının ya da girişinin yasak olduğunu belirtmek amacıyla kullanılan sabit mantar bariyerler, kişi can güvenliğini sağlamak açısından da faydalı güvenlik sistemleri arasında yer almaktadır. Günlük yaşamda oldukça sık karşılaşılan bariyer sistemlerden biri olan paslanmaz çelik J275 F 600 mantar bariyerler istek ve arz taleplerine bakılarak uygun olduğu belirlenen noktalara uygulanabilmektedir.

Paslanmaz çelik malzeme kullanılarak hazırlanan bu mantar bariyerlerin tüm dış hava koşullarına ve darbelere karşı dayanıklı olması sayesinde güvenliğiniz konusunda endişe duymak zorunda kalmadan uzun süre paslanmaz çelik J275 F 600 mantar bariyerleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Alışveriş merkezlerinden tesis girişlerine, trafiğe kapatılan sokak ve caddelerden bina girişlerine kadar çeşitli alanlarda kullanılabilen bu mantar bariyerler sayesinde istenmeyen araç girişlerinden kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. Bu mantar bariyerlerin kullanılmasına neden olan pek çok etken bulunmaktadır. Bu etkenlerin başında da paslanma ve darbelere karşı dayanıklı olmakla birlikte estetik açıdan da rahatsız edici olmaması gelmektedir. Dayanıklı yapısı ve estetik görünümü ile ilgi çeken paslanmaz çelik J275 F 600 mantar bariyerler yerden yüksekliği 600 mm olduğundan dolayı araç trafiğini yönetmenizde size faydalı olacaktır. Sabit olması nedeni ile alçalma ve yükselmenin olmadığı bu mantar bariyerler sürekli olarak araç trafiğinin engellenmesi ve park yasağına uyulması için kullanılabilmektedir.

Kurulumu ve nakliyesi oldukça basit olan paslanmaz çelik J275 F 600 mantar bariyer modelinin parlak ve boyalı yüzeye ve 3 mm paslanmaz çelik silindire sahip olduğu görülmektedir. Üstelik gece karanlığında dahi kolayca fark edilebilir olması için taç biçiminde LED lambalara sahip olmaları da bu mantar bariyerleri kullanmayı cazip hale getirebilmektedir. Tüm alanlarınızda güvenli geçiş sağlamak amacıyla siz de bu bariyerleri tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir