Bft Easy Mantar Bariyer

Bft Easy Mantar Bariyer

Bft Easy mantar bariyer, 9 saniyede açılma kapasitesine sahip, günde 500 tur çalışabilen dubadır. Sistemin darbe dayanımı 6.000 joules, kırılma yükü 60.000 joules, koruma sınıfı IP67’dir. Çalışma voltajı 230 V 50 HZ olan sistem, -20°C +60°C arası sıcaklıklarda işlevselliğini koruyabilmesiyle tercih nedenidir.
Bft Easy mantar bariyerleri, mekanizmasındaki yüksek ışıklı taç ve yansıtıcı reflektörlerle hem kullanışlı hem estetiktir. Ürünün fiyatı da alanında öne çıkmasını sağlayacak şekilde rekabetçidir. Ürün açılmada ve kapanmada yavaşlar. Manuel serbest bırakma özelliği vardır. PERSEO CBD (Harici) kontrol ünitesine uyumludur.
Bft Easy mantar bariyerlerinin, köklü ve öncü firmanın özverili çalışmaları ile müşteri ihtiyaçları tespit edilerek geliştirilmiş sade ve fonksiyonel niteliği gözdedir. Deneyim ile ileri teknolojinin harmanlanması, yetkin mühendislerin cesur atılımları, malzemede yüksek kalitenin önceliğe alınması, işçilikte profesyonellikten vazgeçilmemesi, kaliteli ve güvenli ürünü ortaya çıkarmıştır.
Sistem, montajı kolayca yapılabilecek bir mekanizmadadır. Kurulumunun yanı sıra kullanımı da basit olduğundan kullanıcı, kısa sürede alışmaktadır. Donanımı kaliteli, mekanizması basit, görsel nitelikleri estetiktir. Güçlü çizgileri, azami kuvveti, azami emniyeti sizi de kendisine hayran bırakacak. Mükemmel tasarımı sadece sizi değil çevrenizdekileri de etkileyecek. Çağcıl çizgileri, muhteşem performansıyla yaşam alanlarınıza değer katacak.
Yayalaştırılmış alanlardan endüstri merkezlerine ve kamu hizmet binalarına kadar pek çok yerde kullanımı yaygın bulunan sistemler, hayatı kolaylaştıran önemli detaylar. Siz de Bft Türkiye’yi güvenle tercih edebilirsiniz.
Marka, ürünün kullanım aşamasında da müşteri hizmetleri ve yetkili servis birimleri ile ne zaman isterseniz yanınızda. Modeller hakkında bilgi almak için, sorularınıza yanıt bulmak için, fiyat teklifi istemek için, teknik destek talep etmek için müşteri hizmetleri birimimizle irtibata geçebilirsiniz.
Yetkili servis birimi de montaj, kurulum, kumanda tanıtımı, bakım, onarım hizmetleri ile yardımcınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir