Bft Privee Mantar Bariyer

Bft Privee Mantar Bariyer

Bft Privee mantar bariyer, maksimum 16 metre açık alanlar için idealdir. Bina önü otopark alanları ile araç trafiğine kapatılan yollarda sıklıkla tercih edilir. Ürün, montajı ile kurulumu kolay olacak bir mekanizmaya sahiptir.

Yoğun kullanım için elverişli sistem, -20°C +60°C arası çalışma sıcaklıklarıyla da öne çıkmaktadır bu da soğuk ve sıcak hava koşullarının hakim olduğu yerlerde sıklıkla kullanılmasını sağlar. Açılma süresi 10 saniyedir.

Bft Privee mantar bariyerlerinin yanı sıra Bft Türkiye, Easy ve Scudo modelleri ile de aynı alanda hizmet verir. Marka kollu bariyerlerde de giotto, moovi ve michelangelo modelleriyle müşterilerinin yardımcısıdır. Bariyer sistemlerinde olduğu gibi kepenk sistemlerinde ve otomatik kapı motorlarında da markanın geliştirdiği ürünler, alanının öncüleridir.

Evvela güvenlik ve yüksek performans garantisiyle pratik, estetik, ekonomik sistemler sizin için geliştirildi. Ucuz maliyet, kolay montaj da ürünün niteliklerinden.

Bft Privee mantar bariyerleriyle yaşam alanlarınız, çağcıl çizgilerin şık görselliğiyle donansın. Her bir detayı incelikle tasarlanan mühendislik harikası sistem, sınıfının en iyisidir.

Bft Türkiye’yi tercih etmenizin avantajları bitmek bilmiyor. Ürün kalitesi ile birlikte hizmet kalitesi de göz dolduruyor. Yetkili servis ağı geniş marka, hemen her yerde ve yedi gün yirmi dört saat teknik destek sunabilme kapasitesi taşıyor.

Profesyonel ekip, ürüne müdahaleyi usta işçilik ve kaliteli malzeme ile gerçekleştirir. Motor aksesuarları ile yedek parça da markanın ürün yelpazesinde bulunduğundan, bağlantıda ve onarımda kolaylık mevcuttur.

Fiyatlar her bütçeye uygundur. Kampanyalı ürünler avantajlıdır. Set ürün satışları süreklidir. Kitler, motor ve tüm bağlantı aparatlarını içermektedir. Müşteriye ödeme kolaylığı da her zaman sağlanır.

Kullananlar memnun kaldı, siz de memnun kalacaksınız. Garantili ürünlerin konforuyla rahatınıza bakacaksınız. Ayrıntılı bilgi, sorularınız, model seçimi, fiyat teklifi, teknik destek için bizimle iletişime geçiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir