Tag Archive bft mantar bariyer

Bft Privee Mantar Bariyer

Bft Privee mantar bariyer, maksimum 16 metre açık alanlar için idealdir. Bina önü otopark alanları ile araç trafiğine kapatılan yollarda sıklıkla tercih edilir. Ürün, montajı ile kurulumu kolay olacak bir mekanizmaya sahiptir.

Yoğun kullanım için elverişli sistem, -20°C +60°C arası çalışma sıcaklıklarıyla da öne çıkmaktadır bu da soğuk ve sıcak hava koşullarının hakim olduğu yerlerde sıklıkla kullanılmasını sağlar. Açılma süresi 10 saniyedir.

Bft Privee mantar bariyerlerinin yanı sıra Bft Türkiye, Easy ve Scudo modelleri ile de aynı alanda hizmet verir. Marka kollu bariyerlerde de giotto, moovi ve michelangelo modelleriyle müşterilerinin yardımcısıdır. Bariyer sistemlerinde olduğu gibi kepenk sistemlerinde ve otomatik kapı motorlarında da markanın geliştirdiği ürünler, alanının öncüleridir.

Evvela güvenlik ve yüksek performans garantisiyle pratik, estetik, ekonomik sistemler sizin için geliştirildi. Ucuz maliyet, kolay montaj da ürünün niteliklerinden.

Bft Privee mantar bariyerleriyle yaşam alanlarınız, çağcıl çizgilerin şık görselliğiyle donansın. Her bir detayı incelikle tasarlanan mühendislik harikası sistem, sınıfının en iyisidir.

Bft Türkiye’yi tercih etmenizin avantajları bitmek bilmiyor. Ürün kalitesi ile birlikte hizmet kalitesi de göz dolduruyor. Yetkili servis ağı geniş marka, hemen her yerde ve yedi gün yirmi dört saat teknik destek sunabilme kapasitesi taşıyor.

Profesyonel ekip, ürüne müdahaleyi usta işçilik ve kaliteli malzeme ile gerçekleştirir. Motor aksesuarları ile yedek parça da markanın ürün yelpazesinde bulunduğundan, bağlantıda ve onarımda kolaylık mevcuttur.

Fiyatlar her bütçeye uygundur. Kampanyalı ürünler avantajlıdır. Set ürün satışları süreklidir. Kitler, motor ve tüm bağlantı aparatlarını içermektedir. Müşteriye ödeme kolaylığı da her zaman sağlanır.

Kullananlar memnun kaldı, siz de memnun kalacaksınız. Garantili ürünlerin konforuyla rahatınıza bakacaksınız. Ayrıntılı bilgi, sorularınız, model seçimi, fiyat teklifi, teknik destek için bizimle iletişime geçiniz.

Tags, , ,

Bft Easy Mantar Bariyer

Bft Easy mantar bariyer, 9 saniyede açılma kapasitesine sahip, günde 500 tur çalışabilen dubadır. Sistemin darbe dayanımı 6.000 joules, kırılma yükü 60.000 joules, koruma sınıfı IP67’dir. Çalışma voltajı 230 V 50 HZ olan sistem, -20°C +60°C arası sıcaklıklarda işlevselliğini koruyabilmesiyle tercih nedenidir.
Bft Easy mantar bariyerleri, mekanizmasındaki yüksek ışıklı taç ve yansıtıcı reflektörlerle hem kullanışlı hem estetiktir. Ürünün fiyatı da alanında öne çıkmasını sağlayacak şekilde rekabetçidir. Ürün açılmada ve kapanmada yavaşlar. Manuel serbest bırakma özelliği vardır. PERSEO CBD (Harici) kontrol ünitesine uyumludur.
Bft Easy mantar bariyerlerinin, köklü ve öncü firmanın özverili çalışmaları ile müşteri ihtiyaçları tespit edilerek geliştirilmiş sade ve fonksiyonel niteliği gözdedir. Deneyim ile ileri teknolojinin harmanlanması, yetkin mühendislerin cesur atılımları, malzemede yüksek kalitenin önceliğe alınması, işçilikte profesyonellikten vazgeçilmemesi, kaliteli ve güvenli ürünü ortaya çıkarmıştır.
Sistem, montajı kolayca yapılabilecek bir mekanizmadadır. Kurulumunun yanı sıra kullanımı da basit olduğundan kullanıcı, kısa sürede alışmaktadır. Donanımı kaliteli, mekanizması basit, görsel nitelikleri estetiktir. Güçlü çizgileri, azami kuvveti, azami emniyeti sizi de kendisine hayran bırakacak. Mükemmel tasarımı sadece sizi değil çevrenizdekileri de etkileyecek. Çağcıl çizgileri, muhteşem performansıyla yaşam alanlarınıza değer katacak.
Yayalaştırılmış alanlardan endüstri merkezlerine ve kamu hizmet binalarına kadar pek çok yerde kullanımı yaygın bulunan sistemler, hayatı kolaylaştıran önemli detaylar. Siz de Bft Türkiye’yi güvenle tercih edebilirsiniz.
Marka, ürünün kullanım aşamasında da müşteri hizmetleri ve yetkili servis birimleri ile ne zaman isterseniz yanınızda. Modeller hakkında bilgi almak için, sorularınıza yanıt bulmak için, fiyat teklifi istemek için, teknik destek talep etmek için müşteri hizmetleri birimimizle irtibata geçebilirsiniz.
Yetkili servis birimi de montaj, kurulum, kumanda tanıtımı, bakım, onarım hizmetleri ile yardımcınız.

Tags, , ,