Tag Archive Bft Scudo Bariyer

Bft Scudo Mantar Bariyer

Bft Scudo mantar bariyer, sabit tip bir dubadır. Geniş alanlarda kullanılan EASY mantar bariyerlerin maliyetini düşürmek için, geçiş alanının dışında kalan kısımlarda kullanımı yaygındır. Kontrollü geçiş alanlarına uygulanacak sistemlerin maliyetini düşürmek için gerçekten bire birdir.

Bft Scudo mantar bariyerleri ile birlikte Easy ve Privee modelleri de markanın mantar bariyer alanında verdiği hizmetlerdendir. Ünlü İtalyan marka, bariyer sistemlerinde hem mantar bariyerler hem kollu bariyerler ile hizmet verirken kepenk sistemleri ile otomatik kapı motorlarında da hizmet sunar.

Bft Scudo mantar bariyerlerinin önemli özelliklerinden biri de görsellikleridir. Güçlü görünümleri dikkat çekicidir. Yayalaştırılmış alanlar, otoparklar, kamu hizmet binalarının girişleri gibi pek çok alanda kullanılabilen sistem, kontrollü geçiş için idealdir.

Bft Türkiye’nin avantajlar dünyasında fiyatlar da çok uygun. Her bütçeye uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları müşteriler için caziptir. Sürekli düzenlenen kampanyalar ve daimi olan set satışlar fiyatları daha da indirimli hale getirmektedir. Set satışların kapsamında ürünün bağlantı aparatları da yer alır. Aksesuarlar da markanın ürün gamında yer alır ve aynı kalitede üretilerek müşteriye sunulur.

Ünlü İtalyan marka yetkili servis hizmetiyle de öncüdür. Yetkili servis ağı oldukça geniştir ve hemen her yerde müşterilerinin teknik destek ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Yetkili servis desteği için bizimle iletişime geçerek arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. İlgili ekip, en kısa sürede, sizin istediğiniz bir zaman diliminde adresinizde bulunarak, motorlu sisteme etkin müdahaleyi yapacaktır.

Teknik destek de olduğu gibi yedek parçada da Bft ile sıkıntı yaşamazsınız. Ürünlerin yedek parça imkanları da mevcuttur ve markanın çatısı altında üretilmektedir.

Gerek müşteri hizmetleri personeli gerek yetkili servis birimi personeli olsun tüm ekibimiz, güler yüzlü ve profesyonel hizmetleri ile yanınızdadır.

Tags, , ,