Tag Archive mantar bariyer

Bft Scudo Mantar Bariyer

Bft Scudo mantar bariyer, sabit tip bir dubadır. Geniş alanlarda kullanılan EASY mantar bariyerlerin maliyetini düşürmek için, geçiş alanının dışında kalan kısımlarda kullanımı yaygındır. Kontrollü geçiş alanlarına uygulanacak sistemlerin maliyetini düşürmek için gerçekten bire birdir.

Bft Scudo mantar bariyerleri ile birlikte Easy ve Privee modelleri de markanın mantar bariyer alanında verdiği hizmetlerdendir. Ünlü İtalyan marka, bariyer sistemlerinde hem mantar bariyerler hem kollu bariyerler ile hizmet verirken kepenk sistemleri ile otomatik kapı motorlarında da hizmet sunar.

Bft Scudo mantar bariyerlerinin önemli özelliklerinden biri de görsellikleridir. Güçlü görünümleri dikkat çekicidir. Yayalaştırılmış alanlar, otoparklar, kamu hizmet binalarının girişleri gibi pek çok alanda kullanılabilen sistem, kontrollü geçiş için idealdir.

Bft Türkiye’nin avantajlar dünyasında fiyatlar da çok uygun. Her bütçeye uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları müşteriler için caziptir. Sürekli düzenlenen kampanyalar ve daimi olan set satışlar fiyatları daha da indirimli hale getirmektedir. Set satışların kapsamında ürünün bağlantı aparatları da yer alır. Aksesuarlar da markanın ürün gamında yer alır ve aynı kalitede üretilerek müşteriye sunulur.

Ünlü İtalyan marka yetkili servis hizmetiyle de öncüdür. Yetkili servis ağı oldukça geniştir ve hemen her yerde müşterilerinin teknik destek ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Yetkili servis desteği için bizimle iletişime geçerek arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. İlgili ekip, en kısa sürede, sizin istediğiniz bir zaman diliminde adresinizde bulunarak, motorlu sisteme etkin müdahaleyi yapacaktır.

Teknik destek de olduğu gibi yedek parçada da Bft ile sıkıntı yaşamazsınız. Ürünlerin yedek parça imkanları da mevcuttur ve markanın çatısı altında üretilmektedir.

Gerek müşteri hizmetleri personeli gerek yetkili servis birimi personeli olsun tüm ekibimiz, güler yüzlü ve profesyonel hizmetleri ile yanınızdadır.

Tags, , ,

J275 HA V2 600 mantar bariyer

Güvenlik amaçlı kullanılan bariyer sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkan mantar bariyerler arasında yer alan paslanmaz çelik J275 HA V2 600 modeli hareketli bir yapıya sahip olduğundan dolayı oldukça kullanışlı olabilmektedir. Açılır kapanır özellikli yapısı ile araç giriş çıkışlarını kontrol edebilmek ve yaya kullanımlarını daha güvenli hale getirebilmek için mantar bariyerlerden faydalanabilirsiniz.

Kullanım alanına göre çok sayıda kurulabilecek olan mantar bariyerlerin dayanıklı bir yapıya sahip olduklarını da görebilirsiniz. 6 mm kalınlığında parlak yüzeyli paslanmaz çelik kaplamalı olan paslanmaz çelik J275 HA V2 600 mantar bariyerlerinin alışveriş merkezlerinde, tesislerde, otoparklarda, site giriş çıkışlarında kullanıldığını görebileceğiniz bu sistemlerin çok geniş alanlarda bile rahatlıkla kullanıldıklarını görebilirsiniz. LED ışıklarla donatılmış taç şeklindeki yapısı sayesinde akşam karanlığında bile rahatlıkla fark edilebilir olan bu bariyerlerin kullanımının oldukça güvenli olduğunu görebilirsiniz. Uzaktan kumandalar, kartlı sistemler ve butonlar gibi çeşitli kontrol mekânizmaları ile açma kapama işlemini gerçekleştirebileceğiniz paslanmaz çelik J275 HA V2 600 mantar bariyerleri için plaka okuma sistemi de aktif edilebilir. Üstelik kullanım sırasında yaşanabilecek olumsuzlukları da ortadan kaldırabilmek için 600 mm yüksekliğinde bulunan bu bariyerlerin açma kapama sırasında zil sesi çıkarması da büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Elektronik özelliğe sahip olması nedeni ile özellikle elektrik kesintileri sırasında sıkıntı yaşayabileceğinizi düşündüğünüz paslanmaz çelik J275 HA V2 600 mantar bariyerlerin elektrik kesintisi sırasında acil durum alçaltma özelliğine sahip olması da yaşayabileceğiniz sorunları ortadan kaldıracaktır. Ayrıca dilerseniz bu özelliği devre dışında bırakarak elektrik kesintisi sırasında yükselmiş durumda olan bariyerlerin yükselmiş durumda kalmasını da sağlayabilirsiniz. Üstelik birkaç adet bariyer almanız durumunda bunların her birinin koordineli şekilde çalışabiliyor olması sayesinde gerektiğinde bariyerleri kaldırıp araç girişine izin verebilmeniz de mümkün olacaktır.

Tags

J200 HA 600 mantar bariyer

tomatik AISI 316 parlak yüzeyli paslanmaz çelik ürünleri arasında yer alan Paslanmaz Çelik J200 HA 600 mantar bariyerler 600 mm yüksekliğe sahip olan ve yüzeyi parlak, paslanmaz çelik olan silindir şeklindeki yer mantarları arasında yer almaktadır. Pek çok alanda kullanılmakla birlikte araç giriş çıkışının kontrol altında tutulmasını istediğiniz alanlarda kullanabileceğiniz bu modellerin rahat kullanımı sayesinde güvenliğinizi sağlayabilmeniz oldukça rahat olabilecektir.

Yükselme ve alçalma süresini ayarlayabileceğiniz, istediğiniz zaman yükseltip araç trafiğini kesebileceğiniz bir yapıya sahip olan Paslanmaz Çelik J200 HA 600 mantar bariyerlerin daha rahat bir kullanıma sahip olması sayesinde bu bariyerleri kullanmanızın faydanıza olacağını görebilirsiniz. Rahat bir kullanıma sahip olduğu kadar estetik bir görünüme de sahip olan paslanmaz çelik mantar bariyerleri sitelerinizde, şirketlerinizde ve araç trafiğinin sınırlandırılmış olduğu sokaklarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle binalarınızın arka bölümlerinde yük indirip çıkardığınız sokaklarda araç trafiğini kontrol altında tutabilmek adına açılır kapanır özellikteki bu mantar bariyerleri kullanmanızın faydanıza olacağını görebilirsiniz. Yerden 600 mm yüksekliğe kadar çıkabilen bu mantar bariyerlerin araç trafiği kontrolünü elinize almanızı mümkün kılması sayesinde çok daha güvenli alanlara kavuşabilirsiniz. Sitenize yabancı araçların giriş çıkış yapmasını engelleyebilmek için de kullanabileceğiniz bu bariyerlerin uzun ömürlü ve dayanıklı olması da kullanımını daha rahat hale getirmektedir.

Kolay kullanılabilir özelliklere sahip olan Paslanmaz Çelik J200 HA 600 mantar bariyerlerin aynı zamanda çok da rahat bir kuruluma sahip olduğunu görebilirsiniz. Kurulacak olan yüzeyde büyük oyuklar açtırmanıza gerek kalmadan rahatlıkla kurdurabileceğiniz bir özelliğe sahip olan parlak boyalı ve 4 mm kalınlığında paslanmaz çelik silindirlere sahip olan mantar bariyerler ile çok daha güvenli ortamlara kavuşabilirsiniz. Hızlı ve sessiz hareket etme kabiliyetine sahip olan bu bariyerlerin bakımının da kolay olması sayesinde çok uzun süre bu bariyerleri kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tags,

J275 HA V2 600 mantar bariyer

Çeşitli tesislerin, binaların, alışveriş merkezlerinin ve otopark gibi alanların girişlerinde kullanıldığını görebildiğimiz mantar bariyer modelleri arasında yer alan otomatik boyalı çelik J275 HA V2 600 mantar bariyerler otomatik olduklarından dolayı oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Yerden yüksekliği 600 mm olan bu mantar bariyerlerin kullanımı ile araç trafiğini kesebilmeniz ve araç giriş çıkışlarının daha kontrollü hale gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Farklı özelliklere sahip olan bu mantar bariyerlerin kullanımı sırasında farklı açma kapama sistemleri de kullanılabilmektedir. Otomatik açılıp kapanabilen mantar bariyer sistemlerinin uzaktan kumanda, kart ve butonla açılması mümkün olabildiği gibi plaka okuma özelliği olan modelleri olduğunu da görebilirsiniz. Bu bakımdan çok kolay bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Bununla birlikte otomatik boyalı çelik J275 HA V2 600 mantar bariyerlerin özelliklerine bakacak olduğunuz zaman yerden 600 mm yüksekliğe çıkabilen bu bariyerler paslanmaz çelik sislindirler olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüzeyi boyalı çelik olan bu bariyerlerin taç biçimli merkezi LED ile yanıp sönen lambalara sahip olduklarını da görebilirsiniz. Bu özellikleri ile de karanlıkta fark edilebilir durumda olduklarını söyleyebilmek mümkündür. Ayrıca otomatik boyalı çelik J275 HA V2 600 mantar bariyer modelin açılıp kapanma sırasında gerçekleşen hareketi bildiren zile de sahip olması açılıp kapanma sırasında da yardımcı olmaktadır. Elektrik kesintisi olması durumunda acil durum alçalma özelliğine de sahip olan bu bariyerler sayesinde elektrik kesintisi olması durumunda da mağdur olmanız söz konusu olmayacaktır.

Araç giriş çıkışlarını kontrol etmek ve güvenli yaya kullanımını mümkün kılmak istediğiniz tüm alanlarda kullanılabilen otomatik boyalı çelik J275 HA V2 600 mantar bariyerlerle güvenlik konusunda yaşadığınız tüm sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Üstelik kullanım alanınıza göre farklı sayılarda edinip kurdurabileceğiniz bu sistemleri her alanda uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tags, ,

J200 HA 600 mantar bariyer

Yerleşim alanlarında, ticari, endüstriyel ve kentsel alanlarda kullanılan J200 HA 600 mantar bariyer modelleri sınırlandırılmış trafik alanları ve çevre koruması oluşturmada büyük bir çözüm sunmaktadır. Bulunduğunuz bölgede araç trafiğini kontrol edebilmenize olanak sağlayan bu mantar bariyerler sayesinde çok daha güvenli alanlar oluşturabileceğinizi görebilirsiniz.

Otomatik özelliğe sahip olan modeller arasında yer alan J200 HA 600 mantar bariyerler özellikle yerleşim alanlarında ve şirketlerde araç girişini düzenleyebilmek amacıyla kullanılan mantar bariyer grupları arasında yer almaktadır. Estetik görünümü ile de ilgi çeken bu bariyerler sayesinde binalarınızın ya da sitelerinizin otoparklarını daha güvenli şekilde kullanabilmeniz ve bu alanlarda rahatlıkla sınırlandırma yapabilmeniz mümkündür. 600 mm yüksekliğinde ve yüzeyi boyalı çelik olan J200 HA 600 mantar bariyer çeşitlerinin özelliklerine bakacak olduğumuz zaman bunların kataforez işlemli ve 5 mm kalınlığında boyalı, paslanmaz çelik silindir olduklarını görebiliyoruz. Ayrıca toz boya ile renklendirilmiş olan silindirlerin koyu gri renkte metalize edilmiş olması da estetik bir görünümle birlikte dayanıklılık kazanmasını da mümkün kılmaktadır. Mantarların yükselmiş durumda iken hidrolik kilit ile sabitleniyor olması da güç kesintisi durumunda araç girişlerini de kontrol altında tutmanızı mümkün kılıyor. Ayrıca özel boşa alma anahtarı da bulunan bu mantar bariyerler sayesinde rahat bir kullanıma da sahip olabilirsiniz.

Hızlı ve sessiz hareket etme kabiliyetine sahip olan J200 HA 600 mantar bariyerlerin kurulumu da oldukça kolaydır. Kendinden destekli bir yapıya sahip olduğundan dolayı oyuklara gerek duyulmayan bu mantar silindirlerin ağırlığının da fazla olmaması sayesinde nakliye edilmesi, saklanması ve tekrar kurulması da gayet kolaydır. Bakımı da oldukça kolay olan bu mantar bariyerleri kullanırken istenilen kurulum aksesuarlarının seçilebiliyor olması da güvenliğiniz için bu bariyerleri kullanmanızı daha cazip hale getiriyor.

Tags, , ,