J200 HA 600 mantar bariyer

J200 HA 600 mantar bariyer

tomatik AISI 316 parlak yüzeyli paslanmaz çelik ürünleri arasında yer alan Paslanmaz Çelik J200 HA 600 mantar bariyerler 600 mm yüksekliğe sahip olan ve yüzeyi parlak, paslanmaz çelik olan silindir şeklindeki yer mantarları arasında yer almaktadır. Pek çok alanda kullanılmakla birlikte araç giriş çıkışının kontrol altında tutulmasını istediğiniz alanlarda kullanabileceğiniz bu modellerin rahat kullanımı sayesinde güvenliğinizi sağlayabilmeniz oldukça rahat olabilecektir.

Yükselme ve alçalma süresini ayarlayabileceğiniz, istediğiniz zaman yükseltip araç trafiğini kesebileceğiniz bir yapıya sahip olan Paslanmaz Çelik J200 HA 600 mantar bariyerlerin daha rahat bir kullanıma sahip olması sayesinde bu bariyerleri kullanmanızın faydanıza olacağını görebilirsiniz. Rahat bir kullanıma sahip olduğu kadar estetik bir görünüme de sahip olan paslanmaz çelik mantar bariyerleri sitelerinizde, şirketlerinizde ve araç trafiğinin sınırlandırılmış olduğu sokaklarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle binalarınızın arka bölümlerinde yük indirip çıkardığınız sokaklarda araç trafiğini kontrol altında tutabilmek adına açılır kapanır özellikteki bu mantar bariyerleri kullanmanızın faydanıza olacağını görebilirsiniz. Yerden 600 mm yüksekliğe kadar çıkabilen bu mantar bariyerlerin araç trafiği kontrolünü elinize almanızı mümkün kılması sayesinde çok daha güvenli alanlara kavuşabilirsiniz. Sitenize yabancı araçların giriş çıkış yapmasını engelleyebilmek için de kullanabileceğiniz bu bariyerlerin uzun ömürlü ve dayanıklı olması da kullanımını daha rahat hale getirmektedir.

Kolay kullanılabilir özelliklere sahip olan Paslanmaz Çelik J200 HA 600 mantar bariyerlerin aynı zamanda çok da rahat bir kuruluma sahip olduğunu görebilirsiniz. Kurulacak olan yüzeyde büyük oyuklar açtırmanıza gerek kalmadan rahatlıkla kurdurabileceğiniz bir özelliğe sahip olan parlak boyalı ve 4 mm kalınlığında paslanmaz çelik silindirlere sahip olan mantar bariyerler ile çok daha güvenli ortamlara kavuşabilirsiniz. Hızlı ve sessiz hareket etme kabiliyetine sahip olan bu bariyerlerin bakımının da kolay olması sayesinde çok uzun süre bu bariyerleri kullanmaya devam edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir