J200 HA 600 mantar bariyer

J200 HA 600 mantar bariyer

Yerleşim alanlarında, ticari, endüstriyel ve kentsel alanlarda kullanılan J200 HA 600 mantar bariyer modelleri sınırlandırılmış trafik alanları ve çevre koruması oluşturmada büyük bir çözüm sunmaktadır. Bulunduğunuz bölgede araç trafiğini kontrol edebilmenize olanak sağlayan bu mantar bariyerler sayesinde çok daha güvenli alanlar oluşturabileceğinizi görebilirsiniz.

Otomatik özelliğe sahip olan modeller arasında yer alan J200 HA 600 mantar bariyerler özellikle yerleşim alanlarında ve şirketlerde araç girişini düzenleyebilmek amacıyla kullanılan mantar bariyer grupları arasında yer almaktadır. Estetik görünümü ile de ilgi çeken bu bariyerler sayesinde binalarınızın ya da sitelerinizin otoparklarını daha güvenli şekilde kullanabilmeniz ve bu alanlarda rahatlıkla sınırlandırma yapabilmeniz mümkündür. 600 mm yüksekliğinde ve yüzeyi boyalı çelik olan J200 HA 600 mantar bariyer çeşitlerinin özelliklerine bakacak olduğumuz zaman bunların kataforez işlemli ve 5 mm kalınlığında boyalı, paslanmaz çelik silindir olduklarını görebiliyoruz. Ayrıca toz boya ile renklendirilmiş olan silindirlerin koyu gri renkte metalize edilmiş olması da estetik bir görünümle birlikte dayanıklılık kazanmasını da mümkün kılmaktadır. Mantarların yükselmiş durumda iken hidrolik kilit ile sabitleniyor olması da güç kesintisi durumunda araç girişlerini de kontrol altında tutmanızı mümkün kılıyor. Ayrıca özel boşa alma anahtarı da bulunan bu mantar bariyerler sayesinde rahat bir kullanıma da sahip olabilirsiniz.

Hızlı ve sessiz hareket etme kabiliyetine sahip olan J200 HA 600 mantar bariyerlerin kurulumu da oldukça kolaydır. Kendinden destekli bir yapıya sahip olduğundan dolayı oyuklara gerek duyulmayan bu mantar silindirlerin ağırlığının da fazla olmaması sayesinde nakliye edilmesi, saklanması ve tekrar kurulması da gayet kolaydır. Bakımı da oldukça kolay olan bu mantar bariyerleri kullanırken istenilen kurulum aksesuarlarının seçilebiliyor olması da güvenliğiniz için bu bariyerleri kullanmanızı daha cazip hale getiriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir