J275 F 800 mantar bariyer

J275 F 800 mantar bariyer

Krom, döküm, alüminyum ve plastik gibi çeşitli malzemeler kullanılarak hazırlanabildiğini görebildiğimiz sabit mantar bariyerler pek çok alanda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bu bariyerlerden biri olarak karşımıza çıkan paslanmaz çelik J275 F 800 mantar bariyerler de daha uzun süreli bir kullanım için üretilmiş bariyer modelleri arasında yer almaktadır. Kaldırım kenarlarında yayaların güvenli geçiş yapmaları ya da araç parklarının yapılmaması amacıyla kullanılabilen bu bariyerler sayesinde çevre düzenlemelerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Şirketinizin, sitenizin ya da alışveriş merkezinizin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanmayı tercih edebileceğiniz sabit mantar bariyerler sayesinde istenmeyen araç giriş ve parklarından da rahatlıkla kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. Darbelere ve olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olan paslanmaz çelik J275 F 800 mantar bariyerlerin ileri teknoloji ürünleri olarak karşımıza çıktığını görebilirsiniz. Sadece bina çevrelerinde değil araç trafiğine kapatılmış olan sokak, cadde, park ve bahçelerde de kullanılabilen bu sabit mantar bariyerler sayesinde hızla gelen araçların bile durdurulabileceğini görebilirsiniz. Üstelik paslanmaz çelik J275 F 800 mantar bariyerleri bu kadar güvenli ve tercih edilebilir yapan özelliklerine bakacak olduğumuz zaman 3 mm çapındaki silindir yapısı ve parlak boyalı yüzeyi ile hem yapısal açıdan hem de estetik açıdan beğeni topladığını görebilirsiniz. Bu yüzden de binalarınızın çevresinde bulunması kesinlikle gözünüzü de rahatsız etmeyecektir.

Güvenli bir ortam oluşturma adına kullanabileceğiniz paslanmaz çelik J275 F 800 mantar bariyerlerde taç biçiminde bulunan LED aydınlatmalar sayesinde gece karanlığında bariyerleri fark edememeniz gibi bir sorunla karşılaşmanız da söz konusu olmayacaktır. Bu özelliği ile her an güvenli bir kullanım sunan bu paslanmaz çelik mantar bariyerlerin yerden 800 mm yükseklikte olması da hızla gelen araçların bile güvenli bölgeye girişini engelleyebilecek özelliktedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir