J200 F 600 mantar bariyer

J200 F 600 mantar bariyer

Yaşam alanlarınızda ve trafiğe kapalı olan yollarda kullanılan Boyalı Çelik J200 F 600 mantar bariyerler sabit özellikli olmakla birlikte yoğun bir kurulum aşamasının gerekmediği silindir mantarlar arasında yer almaktadır. Özellikle yerleşim yerlerinin ve yaya alanlarının tanımlanması ve bu alanlara araçlarla girişin yapılmaması için gerekli önlemlerin alınması adına sabit mantar bariyerlerin kullanılmasının büyük bir kolaylık sağladığını görebilirsiniz.

Sabit mantarlar arasında yer alan Boyalı Çelik J200 F 600 mantar bariyer çeşitleri açılır kapanır özellikte olmadığından dolayı özellikle girilmesi istenmeyen alanlarda ve sokaklarda rahatlıkla kullanılabildiğini görebilirsiniz. Kurulum aşaması için yoğun çalışmaların ve elektrik kablolarının gerekmediği bu mantar bariyerler sayesinde alan düzenlemelerinizi çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Yüksek güvenlik gerektiren yerlerde kullanılan Boyalı Çelik J200 F 600 mantar bariyerlerin estetik görüntüsü de özellikle alışveriş merkezlerinde, tesis girişlerinde ve bina giriş kapıları gibi yerlerde kullanımlarını daha rahat bir hale getirmektedir. Açık vaziyette yerden yüksekliği 600 mm olan silindir şeklindeki mantar bariyerlerin özelliklerine bakacak olduğumuz zaman yüzeyi boyalı çelik kaplı olan bu mantar bariyerlerin uzun ömürlü olduklarını görebilirsiniz. Özellikle araç girişine engel olacak özellikteki yüksekliği ile araç trafiğini daha rahat kontrol edebilmeniz açısından bu mantar bariyerleri kullanmanızın sizin için oldukça faydalı olacağından emin olabilirsiniz.

K mm kalınlığındaki boyalı paslanmaz çelik özellikte olan Boyalı Çelik J200 F 600 mantar bariyer çeşitleri toz boyalı ve koyu gri metalize edilmiş olmaları nedeni ile estetik bakımından da göze hoş görünmektedir. Kataforez işlemi uygulanarak çimentolamak için gerekli destek yapısına da sahip olan bu boyalı çelik sabit mantarların kurulum işlemleri sırasında pit kullanmak da gerekmemektedir. Düzenli aralıklarla rahatlıkla kurulumu yapılan bu bariyerleri kullanmanın sizin için oldukça rahat olacağından ve dilediğinizde yerini değiştirebileceğinizden de emin olabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir