J275 HA V2 600 mantar bariyer

J275 HA V2 600 mantar bariyer

Güvenlik amaçlı kullanılan bariyer sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkan mantar bariyerler arasında yer alan paslanmaz çelik J275 HA V2 600 modeli hareketli bir yapıya sahip olduğundan dolayı oldukça kullanışlı olabilmektedir. Açılır kapanır özellikli yapısı ile araç giriş çıkışlarını kontrol edebilmek ve yaya kullanımlarını daha güvenli hale getirebilmek için mantar bariyerlerden faydalanabilirsiniz.

Kullanım alanına göre çok sayıda kurulabilecek olan mantar bariyerlerin dayanıklı bir yapıya sahip olduklarını da görebilirsiniz. 6 mm kalınlığında parlak yüzeyli paslanmaz çelik kaplamalı olan paslanmaz çelik J275 HA V2 600 mantar bariyerlerinin alışveriş merkezlerinde, tesislerde, otoparklarda, site giriş çıkışlarında kullanıldığını görebileceğiniz bu sistemlerin çok geniş alanlarda bile rahatlıkla kullanıldıklarını görebilirsiniz. LED ışıklarla donatılmış taç şeklindeki yapısı sayesinde akşam karanlığında bile rahatlıkla fark edilebilir olan bu bariyerlerin kullanımının oldukça güvenli olduğunu görebilirsiniz. Uzaktan kumandalar, kartlı sistemler ve butonlar gibi çeşitli kontrol mekânizmaları ile açma kapama işlemini gerçekleştirebileceğiniz paslanmaz çelik J275 HA V2 600 mantar bariyerleri için plaka okuma sistemi de aktif edilebilir. Üstelik kullanım sırasında yaşanabilecek olumsuzlukları da ortadan kaldırabilmek için 600 mm yüksekliğinde bulunan bu bariyerlerin açma kapama sırasında zil sesi çıkarması da büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Elektronik özelliğe sahip olması nedeni ile özellikle elektrik kesintileri sırasında sıkıntı yaşayabileceğinizi düşündüğünüz paslanmaz çelik J275 HA V2 600 mantar bariyerlerin elektrik kesintisi sırasında acil durum alçaltma özelliğine sahip olması da yaşayabileceğiniz sorunları ortadan kaldıracaktır. Ayrıca dilerseniz bu özelliği devre dışında bırakarak elektrik kesintisi sırasında yükselmiş durumda olan bariyerlerin yükselmiş durumda kalmasını da sağlayabilirsiniz. Üstelik birkaç adet bariyer almanız durumunda bunların her birinin koordineli şekilde çalışabiliyor olması sayesinde gerektiğinde bariyerleri kaldırıp araç girişine izin verebilmeniz de mümkün olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir