J275 HA V2 600 mantar bariyer

J275 HA V2 600 mantar bariyer

Çeşitli tesislerin, binaların, alışveriş merkezlerinin ve otopark gibi alanların girişlerinde kullanıldığını görebildiğimiz mantar bariyer modelleri arasında yer alan otomatik boyalı çelik J275 HA V2 600 mantar bariyerler otomatik olduklarından dolayı oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Yerden yüksekliği 600 mm olan bu mantar bariyerlerin kullanımı ile araç trafiğini kesebilmeniz ve araç giriş çıkışlarının daha kontrollü hale gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Farklı özelliklere sahip olan bu mantar bariyerlerin kullanımı sırasında farklı açma kapama sistemleri de kullanılabilmektedir. Otomatik açılıp kapanabilen mantar bariyer sistemlerinin uzaktan kumanda, kart ve butonla açılması mümkün olabildiği gibi plaka okuma özelliği olan modelleri olduğunu da görebilirsiniz. Bu bakımdan çok kolay bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Bununla birlikte otomatik boyalı çelik J275 HA V2 600 mantar bariyerlerin özelliklerine bakacak olduğunuz zaman yerden 600 mm yüksekliğe çıkabilen bu bariyerler paslanmaz çelik sislindirler olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüzeyi boyalı çelik olan bu bariyerlerin taç biçimli merkezi LED ile yanıp sönen lambalara sahip olduklarını da görebilirsiniz. Bu özellikleri ile de karanlıkta fark edilebilir durumda olduklarını söyleyebilmek mümkündür. Ayrıca otomatik boyalı çelik J275 HA V2 600 mantar bariyer modelin açılıp kapanma sırasında gerçekleşen hareketi bildiren zile de sahip olması açılıp kapanma sırasında da yardımcı olmaktadır. Elektrik kesintisi olması durumunda acil durum alçalma özelliğine de sahip olan bu bariyerler sayesinde elektrik kesintisi olması durumunda da mağdur olmanız söz konusu olmayacaktır.

Araç giriş çıkışlarını kontrol etmek ve güvenli yaya kullanımını mümkün kılmak istediğiniz tüm alanlarda kullanılabilen otomatik boyalı çelik J275 HA V2 600 mantar bariyerlerle güvenlik konusunda yaşadığınız tüm sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Üstelik kullanım alanınıza göre farklı sayılarda edinip kurdurabileceğiniz bu sistemleri her alanda uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir