J275 HA V2 800 mantar bariyer

J275 HA V2 800 mantar bariyer

Uzaktan kumandalı, butonlu, kartlı ya da plaka okuma sistemli çeşitleri bulunabilen mantar bariyer sistemleri kullanıldıkları alanlarda yayaların daha güvenli şekilde yürümesini ve araç girişlerinin daha kontrollü yapılmasını sağlamaları bakımından oldukça kullanışlıdır. Bunlardan biri olarak karşımıza çıkan otomatik boyalı çelik J275 HA V2 800 mantar bariyerler sayesinde bulunduğunuz alanları çok daha güvenli hale getirebilmeniz mümkün olacaktır.

İstenilen çap ve yüksekliğe uygun olarak üretilebilen mantar bariyerler içerisinde hem otomatik açma kapama özelliğine sahip olan hem de 800 mm yüksekliğe sahip olan otomatik boyalı çelik J275 HA V2 800 mantar bariyerleri kullanabileceğiniz pek çok alan bulunmaktadır. Alışveriş merkezlerinde, çeşitli tesislerin girişinde, bina ve site alanlarının girişlerinde kullanılan mantar bariyerler, yaya trafiğinin yoğun olduğu ya da araç giriş çıkışlarının daha kontrollü ve güvenli gerçekleştirilmesi istenen yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Paslanma ve darbe gibi dış şartlara karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan otomatik boyalı çelik J275 HA V2 800 mantar bariyerlerin kaplama malzemesi çelik olduğundan dolayı daha uzun süreli bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Yayalar için geçici olarak güvenli bir geçiş imkânı da sağlayan bu mantarları araç trafiğine bir süreliğine de olsa kapatmak istediğiniz alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hava koşullarından da etkilenmemesi nedeni ile dış mekânlarda kullanım için uygun özelliğe sahip olan mantar bariyerlere çeşitli emniyet aksesuarlarının entegre edilmiş olması da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Taç biçimindeki LED ile yanıp sönen özelliğe sahip lambaları ve hareket bildirim zili ile oldukça güvenli bir kullanım imkânı sunan bu bariyerleri karanlıkta fark edememeniz ya da açma kapama sırasında oluşabilecek kazaların önüne geçebilmeniz mümkün olacaktır. Tüm bu özellikleri ile dayanıklı bir yapıya sahip olan otomatik boyalı çelik J275 HA V2 800 mantar bariyer çeşitlerini kullanmanız faydanıza olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir