Sabit Mantar Bariyer

Sabit Mantar Bariyer

Sabit Mantar Bariyer

Mantar bariyer sistemi genel amaç olarak; emniyet sağlamaktır. Giriş çıkışların kontrollü olarak yapıldığı merkezlerde, arama geçişi sağlamak için kullanılmaktadır. Güvenlik gerekçesi ile okul, emniyet merkezleri, güvenlik birimleri, alışveriş merkezleri, sağlık merkezleri, kurumlar, devlet daireleri, kurumsal şirketler gibi birçok alanda güvenlik sistemi olarak mantar bariyer sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca ülke sınırlarında ve güvenlik kontrol noktalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Asayişi sağlamakta kullanılan mantar bariyer sistemleri farklı çeşit ve özelliklerde üretilmektedirler. Araç girişi yapılmayan cadde ve sokak girişlerinde, bina girişlerinde ve spor kompleksi tesis gibi farklı noktalarda da tercih edilmektedirler.

BFT Mantar Bariyer Sistemleri

BFT sabit mantar bariyer sistemi iki şekilde üretilmektedir. Sabit bft mantar bariyer sistemi ve bft hidrolik mantar bariyer sistemi olarak adlandırılmaktadır. İl ve ilçe belediyeliklerinin sıkça kullandığı sokak, cadde girişleri, kurumsal alan geçişi gibi birçok yerde bft sabit mantar bariyer sistemi kullanılmaktadır. İnsan gücünden tasarruf edilerek sabit mantar bariyer sisteminden faydalanılmaktadır. Hem iş gücüne katkı sağlar, hem de güvenlik tedbirinin daimi olmasını sağlamaktadır. Bina ve apartman giriş çıkışlarında da kullanılan bft bariyer mantar sistemleri, gereksiz araç giriş- çıkışını önlemektedir. Şık görünüm sunan ve çeşitli modellerde üretilen sabit mantarlar, binaların güvenliğini insan kullanmadan sağlamaktadır.

Sabit Mantar Bariyer Sistem Özellikleri

Sabitlenerek yapılan mantar bariyer sistemi; açık ve kapalı her alanda kullanılabilir. İklim ve dış şartlara karşı kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu sabit mantar bariyer sisteminde; led ışık eklentili model seçilebilir. Diğer bir model ise zincirli bariyer sistemidir. Zincirli sistemde, sabitlenen bariyerler arasına kilitli zincir çekilir. Araç ve insan geçişi kontrollü olarak sağlanabilir. Şık bir tasarım görünümü sunan bariyer sistemi, kaliteli malzemelerden uzun ömürlü ve yıpranmalara karşı korunma sağlayacak şekilde üretilmektedir.

BFT Hidrolik Sabit Mantar Bariyer Sistemi

BFT hidrolik mantar sistemleri seçeneği olan hidrolik mantarlar, güvenlik nedeni ile kontrol geçişi sağlayan nizamiyeler, bina giriş- çıkışları, kurumsal oluşumlar, devlet kurumları gibi sayısız alanda kullanılmaktadır. Fonksiyonel kullanımı ile zemin altına yerleştirilen güvenlik önlemi, hidrolik olarak açılıp- kapanabilir. Led ışıklı sistemde, sağlam ve zırhlı materyaller kullanılmaktadır. İstenildiği zaman devreye sokulabilen bft hidrolik mantar sistemleri; teröre karşı da yaygın olarak kullanılmaktadır. Araç geçişlerinde devreye girdiği zaman abluka görevi üstlenen hidrolik bariyer sistemi, istenilen ölçülerde ve özelliklerde tasarlanmaktadır. Araç içi görüntüleme sistemlerinin olduğu zeminlerde, güvenlik ve kontrolü üst düzeyde tutmak için bft hidrolik bariyer sistemi kullanılmaktadır.

Facc Mantar Bariyer Sistemi

Araç geçiş sistemi olarak kullanılan Facc mantar bariyer sistemleri, akıllı okuma özelliği ile donatılmıştır. Araç geçiş kontrolü ve güvenlik sağlayan mantar bariyer sistemleri, hızlı ve estetik tasarımı ile yüksek kalitede üretilmektedir. Mantar sistemleri kategorisinin en iyisi olan Facc, sessiz çalışma moduyla avantaj sağlamaktadır. 90 kg ağırlığa sahip olan hidrolik olarak kullanılan Facc bariyer sistemi, kolay montaj ile kurulmaktadır. Dayanıklılık formunda -15 dereceden + 55 dereceye kadar kesintisiz emniyet sağlamaktadır. Hidrolik devre sistemini elektrik ve jeneratör kesintilerinde boşa alma seçeneği ile kullanabilirsiniz.

Facc Mantar Sistemi Çeşitleri Nelerdir?

Güvenliği üst düzey sağlayan mantar bariyer istemlerinin, hidrolik çeşidi yanı sıra sabit mantar bariyer çeşidi bulunmaktadır. Otomatik tasarımlanan sistemde, okuyucu kullanılarak, araç geçişi sağlanmaktadır. 6 mm kalınlık ve çelik gövdesi ile insan yükünü azaltarak birçok alanda tercih edilmektedir. Sessiz çalışma özelliği, elektrik kesintilerinde devreye girme modu bulunmaktadır. Elektrikli ve güneş enerjili çalışan led ışık göstergeleri ile gece görüşü ve kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir